שיטת NAET

טיפול טבעי באלרגיות בשיטת NAET

שיטת NAET היא שיטת טיפול בינלאומית ייחודית לטיפול באלרגיות, רגישויות ותופעות שונות הקשורות לתגובתיות יתר של מערכת החיסון.

הגישה העומדת בבסיס השיטה אומרת שמאחורי הרבה מחלות וסימפטומים עומדת תגובה לא תקינה של מערכת החיסון למזון, חיידק, חומר, או אנרגיה אחרת הנמצאת בסביבתנו (למשל: קרינה, יובש, לחות, מחשבות, אמונות ועוד).

השיטה פותחה בשנת 1983, על ידי ד״ר דבי נמבודריפד, רופאה אמריקנית, שהיא גם מדקרת וכירופרקטורית. השיטה מבוססת על עקרונות ואמצעים הלקוחים מתוך הרפואה הסינית, קינסיולוגיה, כירופרקטיקה, הומיאופתיה ותזונה, והיא משלבת בין כולן.

שיטת הטיפול אינה פולשנית, ללא דקירות וחומרים והיא מטפלת באלרגיה בכל הרמות באופן טבעי.

מהי אלרגיה?

על פי גישת ד״ר נמבודריפד, אלרגיה הינה תגובה לא הולמת של מערכת החיסון לפריט כלשהו, זה יכול להיות מזון, ריח, חיידק או וירוס שנחשפנו אליו, חומר עמו אנו באים או באנו במגע, מחשבה מסוימת, חומר המופרש על ידי הגוף עצמו ועוד. המוח, מסיבה כלשהי, רואה בחומרים האלו אויב ומניע את מערכת החיסון לפעול נגדם.

אלרגיה יכולה להתבטא בכאב, גרד, בעיות נשימה, עייפות, מחלה, דיכאון, חרדה, מחלות אוטואימוניות ועוד.

ירונה מבצעת טיפול בשיטת NAET

מה עושים בטיפול NAET?

נקודת המוצא היא ההבנה שהסימפטומים הם תוצאה של שיבוש במערכת החיסון, שיבוש אשר גורם יציאה מהומאוסטזיס (איזון). בטיפול NAET אנו עוזרים למערכת החיסון ״לתקן את השיבוש״.

אנו מלמדים את הגוף לקבל את החומר שגורם לו לאלרגיה, סוג של תכנות מחדש למערכת העצבים ולמערכת החיסון. אנחנו מגדירים מחדש את יחסן של מערכת העצבים ומערכת החיסון לאותו חומר גורם אלרגיה.

באמצעות טכניקות הלקוחות מקינסיולוגיה, כירופרקטיקה ואקופרסורה (הפעלת לחץ על נקודות לחיצה מעולם הדיקור הסיני) נאתר את גורמי האלרגיה, נזהה את החסימות האנרגטיות במערכת העצבים, נגדיר את התגובה מחדש ונחזיר את הגוף להומאוסטזיס (איזון).

בכל טיפול נטפל בגורם אחד בלבד.

לאחר הטיפול אתן הנחיות ליממה שלאחריו. בדרך כלל יכללו ההנחיות הגבלות של צריכה ומגע עם קבוצות של מזונות או חומרים הקשורים בגורם בו טיפלתי. לאחר יממה, ניתן לחזור לתזונה הרגילה.

כשבוע לאחר הטיפול ניפגש שוב לבדיקה חוזרת לטיפול הקודם ונמשיך לגורם הבא. באופן הזה נמשיך עד שנאתר את כל גורמי האלרגיה.

כמה טיפולים צריך לעבור עד לסיום טיפול?

מספר הטיפולים משתנה בין מטופל למטופל ובנוסף, תלוי במורכבות הבעיה. לעיתים תהיה הטבה לאחר טיפולים בודדים, לעיתים יהיה צורך במספר רב יותר של טיפולים.

ערכת טיפול ב-NAET

מרגישה שאוכל לעזור לך?

אני מזמינה אותך להשאיר לי פרטים, ואחזור אלייך בהקדם.